Marcin Marchlewski zwycięzcą Mazovii 2019

Opublikowano:

Sezon kolarski 2019 nieubłaganie dobiega końca i przyszedł czas na podsumowania. Mijający sezon zakończył się dużym sukcesem Marcina Marchlewskiego z Grabowa. Marcin reprezentujący barwy Komobike Scott wygrywa cykl Cisowianka Mazovia Mtb Marathon 2019 na dystansie 1/2Pro.

Cykl organizowany przez Cezarego Zamanę, obejmował 13 etapów. Marcin wystartował w 10 etapach, które zagwarantowały mu wygraną w kategorii MM1 (19-26 lat) oraz w klasyfikacji generalnej open.

Wygrana na Mazovii to główny cel, który Marcin chciał zrealizować w tym roku. Oprócz tego startował z powodzeniem w kilku wyścigach lokalnych. Marcin ściga się dopiero trzeci sezon, a więc można powiedzieć, że dopiero zaczyna przygodę z kolarstwem. Jego wyniki są na tyle satysfakcjonujące, że w przyszłym roku będzie miał przyjemność rozwijać się w drużynie CryoSpace Olsztyn i tam będzie realizował swoje marzenia.

A już dziś w Rybnie ostatni wyścig sezonu 2019. Na pewno nie zabraknie na nim pasjonatów kolarstwa z Lubawy i okolic oraz zapewne wystartuje też Marcin Marchlewski, któremu życzymy kolejnego zwycięstwa. (elubawa)

fot. mazoviamtb.pl