Mazovia MTB Marathon - Rawa Mazowiecka

Kolejny maraton z cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon wystartował w sobotę 16.09.2017 w Rawie Mazowieckiej. Pogoda tym razem była łaskawa i zawodnicy po ukończonym maratonie mogli korzystać z ostatnich chwil lata. Na starcie wyścigu stanęło 650 kolarzy, wśród nich sześciu z Lubawy.

Na najdłuższym dystansie startował tradycyjnie Michał Wyżlic (KOMOBIKE SCOTT). Linię mety przekroczył jako trzeci wśród wszystkich „gigowców”. W kategorii wiekowej zajął 2 miejsce.  Na dwie edycje Mazovii do końca sezonu, Michał zajmuje w „generalce” trzecie miejsce.

Na dystansie Mega udany występ zaliczył Witek Szczawiński (Terra Lubavia). W kategorii M0 zajął 3. miejsce. Obecnie w klasyfikacji generalnej zajmuje także trzecie miejsce.

Na krótkim dystansie wystartowali pozostali zawodnicy. Najlepiej z nich zaprezentował się Marcin Marchlewski (Salon Rowerowy KolarzJaś), który w kategorii M0 zajął 3. miejsce. Niestety wśród ścigających się kolarzy zabrakło Marcina Jasińskiego, który z powodu awarii sprzętu musiał zrezygnować ze startu. (elubawa)